Sorulur'u instagram'da
takip edin.
Uyumadan önce korku filmi seyredip rahat rahat uyuyabiliyor musunuz?
2 0
Sonraki
Önceki

0
0

Uyumadan önce korku filmi seyredip rahat rahat uyuyabiliyor musunuz?

Az önce bitane korku filmi izledim çok korkunç değildi ama ani sesler falan çıkınca insan korkuyor. Siz böyle cinli perili filmleri izleyip geceleri sonra rahat rahat uyuyabiliyor musunuz?


Anket Sonuçları:
Giriş Yapmadan Bu Soruya Görüş Yazamazsınız ! Giriş Yapın

Giriş Yapmadan Bu Soruya Görüş Yazamazsınız !
Giriş Yapın
Herkesin Görüşleri Neler?
GaussGun |
Toplum ve Sosyal İlişkiler konusunda 4 görüş daha paylaştı.
2 yıl
Eğer o filmlerde korkulacak bir şey olsaydı set ekibi filmi çekemezdi. Bu mantığın farkına varıldığını gören bazı yapımcılar "bu filmin yapımında bazı arkadaşlarımıza şunlar şunlar oldu" gibisinden olmadık ifadelerle filmlerine korku değeri katmaya çalışıyorlar ama gerçek şu dur ki, o filmler gerçekten korkunç olsa çekilemezdi :)

Ayrıca tam şu anda rahatça bunu okuyorsun, ve 5 dakika sonra cinlerin musallat olmayacağının farkındasın, az önce bir korku filmi izlemiş olsaydın bu durum değişecek miydi? Tabii ki hayır. Sen film izlesen de, izlemesen de bir zarar görmeyeceksin.

Öte yandan araba çarpmasından korkmak yerine cinlerden, perilerden korkmak istatistiki olarak da yanlış. Hepimizin çevresinde daha önceden en azından 1 kere trafik kazası geçirmiş bireyler var fakat hiç filmlerdeki gibi bir cin musallatı görmedik. Hoş herkesin gördüğüne dair yeminler eden arkadaşları vardır ama siz olağana bakın. :)
0 | 0
0 | 0
parlagunes 'bir cevap yazdı.
2 yıl
Çok felsefik ve doğrusal yönlerden bir yaklaşım olmuş. Filmde bana musallat olacaklarından ziyade anlık bir anda ses yükselmesi boşluğuna gelmesi falan bunlar var işin içinde yoksa bende biliyorum başımıza bir şey gelmeyeceğini.
gcaptcha |
Toplum ve Sosyal İlişkiler konusunda 9 görüş daha paylaştı.
2 yıl
uyurum ya ne olcak :)
0 | 0
0 | 0
Yukarı Çık