Sorulur'u instagram'da
takip edin.
Lords Mobile nasıl oynanır? En kolay nasıl gelişebilirim ve doğru taktikler nele...
2 1
Sonraki
Önceki

2
0

Lords Mobile nasıl oynanır? En kolay nasıl gelişebilirim ve doğru taktikler neler?

Merhaba arkadaşlar youtube'da müzik dinlerken karşıma çok fazla bu oyunun reklamı çıkmasıyla merak edip telefonuma kurdum. Açıkcası sarıyor daha önceden game of war gibi bir oyun daha oynuyordum buna benziyor o yüzden yabancılık çekmedim başlarken.

Eğer siz daha önce bu tarz stratejik savaş oyunları oynamadıysanız bu bence sizin oyuna başlamadan önce güzel bir rehberiniz olacak. O zaman anlatmaya hemen başlıyorum.

Oyunu açar açmaz zaten size oyunu tanıtma amacıyla oklarla sizi yönlendiriyorlar bina kurulumları, asker eğitimleri, savaşlar gibi gibi şeyleri öğreterek ilerliyor. Amacınız oyun serverı içerisinde kudret gücünüzü arttırmanız yani. Binaların seviyesi, yaptığınız araştırmalar, kurduğunuz tuzaklar, savunmalar hatta eğittiğiniz askerler kudret gücünüzü arttıracaktır. Ne kadar güç o kadar hakimiyet. :)

Neler yapmalıyım?

İlk olarak size verilen basit görevleri yapmaya başlayın. Ve bulunduğunuz server'da kendi dilinize uygun bir clan bulun ayarlardan türkçe'yi seçersiniz. Clan'a girerseniz yardımlaşmalar oluyor araştırma yaparken yapılan yardımlarla daha kısa sürüyor bu araştırmalar. Clana ödüller geliyor bunlardan faydalanabiliyorsunuz hatta clan mağazasında eşya alabiliyorsunuz örneğin kalkanınız bitti ve saldırı almak istemiyorsunuz, hemen gidip clan mağazasından bunu temin edip kullanabiliyorsunuz. Ayrıca clana girmek demek hoş güzel sohbet etmek de oluyor. Sizi koruyorlar ya da yardım ediyorlar, bunu es geçmeden hemen bir clana kayıt olun.

Kasabanız da etkinlik simgesi çıkar sol üst tarafta onu sürekli takip edin. Mesela bir etkinlik başlayacak size ödüller veriyor o görevleri yaparsanız. Atıyorum zaten asker basacaktınız ama etkinlik başladığında sizden asker basmanızı istediği zaman basarsanız sizin çıkarınız olur o şekilde ödüller kazanırsınız.

Neler yapmamalıyım?

Kalkanınızı unutmamalısınız uzun süre oyuna giremeyeceksiniz belki kalkan olursa saldırı almazsınız. Biraz dikkat ve ilgi istiyor oyun. :)

Henüz kudret elde etmeden sağa sola saldırmayın özellikle clanı olan kişilere. 10 seviye olmadan hatta hiç kimseye saldırmayın.

Ayrıca çok zengin değilseniz sakın oyun içerisinde ki geliştirmeleri satın almayın bu bir hastalık gibi olabilir güçleneceğim diye paket alıp cebinizi yakmayın.

Şimdilik bu kadar bilgi vermem yeterli, merak ettiğiniz bir şey olursa çekinmeden yazabilirsiniz.


Anket Sonuçları:
Giriş Yapmadan Bu Soruya Görüş Yazamazsınız ! Giriş Yapın

Giriş Yapmadan Bu Soruya Görüş Yazamazsınız !
Giriş Yapın
Herkesin Görüşleri Neler?
Melodi |
Oyun Dünyası konusunda 1 görüş daha paylaştı.
2 ay
Bu tür oyunlar dikkatimi pek çekmiyordu anlatınca bir acaba oynasam mı demedim değil . :)
0 | 0
0 | 0
BlaxisTR |
Oyun Dünyası konusunda 2 görüş daha paylaştı.
2 ay
güzel bir rehber yazısı olmuş ,oyunu daha önce 2-3 gün oynamıştım .
yeni başlayanlar için faydalı buldum .
0 | 0
0 | 0
SerhatHDx |
Oyun Dünyası konusunda 1 görüş daha paylaştı.
2 yıl
Oyunu oynamıyorum ama uğraşılmış, yani oynayanlar için güzel bir rehber gibi gözüküyor.
0 | 0
0 | 0
Yukarı Çık