Tüm Konular
Sorulur'u instagram'da
takip edin.
Ünlü Türkücü İbrahim Tatlıses ile Gülçin Karakaya Evlendi
1 1
Sonraki
Önceki

0
0

Ünlü Türkücü İbrahim Tatlıses ile Gülçin Karakaya Evlendi

Ünlü türkücü (69) İbrahim Tatlıses'in 5. kez nikah masasına oturduğu ortaya çıktı. Tatlıses, yaklaşık 2 yıldır birlikte olduğu (26) Gülçin Karakaya ile evlendiği duyurdu. Tatlıses, "Çok mutluyum, Gülçin bana çok iyi bakıyor." dedi.


İbrahim Tatlıses'ten sürpriz bir itiraf geldi. Tatlıses, daha önce 'asistanım' dediği sevgilisi Gülçin Karakaya ile evlendiğini açıkladı.İbo Show'da Ebru Yaşar'ın "Sen nikahlanmışsın" demesi üzerine Tatlıses, bugüne kadar yaptığı evlilikleri saydı. 5. kez nikah masasına oturduğunu da söyleyen Tatlıses, "Mutluyum, ben evliyim kardeşim, Gülçin bana çok iyi bakıyor. Ben bu saatten sonra kimseye hesap verecek durumda değilim" dedi.


"GÜLÇİN SAĞ KOLUM!"


Tatlıses, "Gülçin Karakaya ile aşk yaşıyor" iddiaları hakkında, "Bana keleş sıkıldı, hiçbir zaman ‘Şu anda ne yapıyor, manevi açıdan ne durumda?' demediler. Şimdi 'Gülçin kimdir?' diyorlar. Gülçin yardımcımdır. Sağ kolum çalışıyor, sol kolum çalışmıyor. Gülçin de sol kolum, var mı ötesi? Etmedikleri laf kalmadı. Onun da bir ailesi var, laf söylenmesi hoş değil." ifadelerini kullanmıştı.Anket Sonuçları:
Giriş Yapmadan Bu Habere Görüş Yazamazsınız ! Giriş Yapın

Giriş Yapmadan Bu Soruya Görüş Yazamazsınız !
Giriş Yapın
Herkesin Görüşleri Neler?
Yelizylmz |
Haberler konusunda 1 görüş daha paylaştı.
3 saat
Valla hayırlı olsun da ne kadar hayırlı olur bilemem tabi
0 | 0
0 | 0
Tahaksk35 |
Haberler konusunda 2 görüş daha paylaştı.
1 hafta
Paranın gücünü bir kere daha gördük :)
0 | 0
0 | 0
Yukarı Çık