Tüm Konular
Sorulur'u instagram'da
takip edin.
All Of Us Are Dead Dizisi Hakkında Ne Düşünüyorum?
1 0
Sonraki
Önceki

0
0

All Of Us Are Dead Dizisi Hakkında Ne Düşünüyorum?

İlk önce bu diziyi izlemeye nasıl karar verdiğimi size anlatmak istiyorum. Biliyorsunuz ki netflix sitesinde Türkiye'de ilk 10 top listesini önünüze yeni gelen dizi/filmleri çıkarıyor. İlk başta merak edip bakmamıştım ama kız arkadaşımın bu diziyi izlemesi sonrası dikkatimi çekti.

Dizinin başlangıcı o kadar saçma geldi ki direkt kapamıştım. Bu nasıl bir saçma bir şey böyle falan dedim çünkü popüler olan zombi filmleri ve dizilerini zaten yeterli sayıda izlemiştim.

Ön yargım da var tabi kore dizisinden ne bekliyorsun falan diye kendime söyledim bunu.

İlk olarak izleyecek bir şey kalmamıştı biraz sabır edip 1 bölüm izliyim anlamaya çalışıyım belki merak eder izlerim diye açtım. Bir sezonda toplam 12 bölüm var. İşin doğrusu bazı sahneler var çok hoşuma giden ilgimi çekmeyi başardı o sahneler sayesinde. Kamera açılarıyla bölüm anlatmaları hatta sahne geçişleri benim beğenimi kazandı. Bir yerden sonra dizi hep aynı şeyler üzerinde devam ettiği için ileriye ala ala sonuca daha hızlı gelmek istedim çok sıkıcı bölümler de var uzun tutulan sahneleri sevmedim.

Soracak olursanız tüm bölümleri izledim ve dizi gerçekten kötü değil. Türkçe düblaj olarak filmi izlemeyi tercih etmedim kore dili türkçe alt yazılı daha çekici geldi bana. Zaten çoğu yabancı diziyi alt yazılı ve düblajsız izleyen birisiyim.

Diziyi izlediyseniz dizi hakkında fikirlerinizi ve varsa sorularınızı yazarsanız sevinirim.Anket Sonuçları:
Bu Bence ile ilgili görüşün var mı?
Herkesin Görüşleri Neler?
Erenay |
Filmler ve Diziler konusunda 1 görüş daha paylaştı.
8 ay
Çok güzel bir filmdi bazıları boşa zaman harcamak diyor olabilir ama çok güzel bir film.
- Benzer Sorular -
Yukarı Çık