Sorulur'u instagram'da
takip edin.
DLive nedir? Ne işe yarar? Nasıl para kazanırız?
1 0
Sonraki
Önceki

2
0

DLive nedir? Ne işe yarar? Nasıl para kazanırız?

DLive nedir?

DLive içerik olarak Youtube gibi bir video sitesi imajı verse de, hem kullanıcılara getirisi hem de işlemlerini blockchain üzerinden yapması bakımından bu tip sitelerden ayrılmaktadır.

Günümüzde Twitch gibi büyük bir oyun yayınlama ve izleme platformuna kafa tutabilen içerik olarak daha farklı bir şeyler sunmasıyla dikkat çeken DLive, Twitch kitlesini'de kendi bünyesine gün geçtikçe katmaya başladı.

Neden DLive kullanmalıyım?

En önemli sebeplerden ilk olanı Twitch artık oturmuş bir platform olduğundan dolayı eğer platformda tanınmıyorsanız, geliriniz olmayacaktır. Eğer yayın yaparak gelir kazanmak istiyorsanız tam olarak doğru yerdesiniz.
Anket Sonuçları:
Giriş Yapmadan Bu Soruya Görüş Yazamazsınız ! Giriş Yapın

Giriş Yapmadan Bu Soruya Görüş Yazamazsınız !
Giriş Yapın
Herkesin Görüşleri Neler?
ferdikocaa |
Diğer konusunda 3 görüş daha paylaştı.
2 yıl
Yayın yapmak için gerekli olan donanımsal ihtiyaçlar nelerdir?
0 | 0
0 | 0
cihanozen 'bir cevap yazdı.
2 yıl
Yayını kendi cep telefonlarınızdan bile yapabiliyorsunuz bunun için streamlabs gibi bir uygulama indirmeniz gerekiyor. Henüz DLive'a ait canlı yayın başlatan bir kendi uygulaması yok. Eğer bir bilgisayarınız varsa yapacağınız yayın içeriğine göre değişir yayın için en az 4gb ram'li bir bilgisayar olmalı işlemci'de önem teşkil ediyor en az i3 bir işlemciyle rahat rahat yayın yapabilirsin. Bunlar donanımsal araçlar bir de internet kaliteniz önemli aldığınız servisin upload hızının kaç olduğu en önemli kısmı. Bit rate hızını aldığın upload hızına göre veriyoruz çünkü.
Yukarı Çık